T.C. İSLAHİYE KAYMAKAMLIĞI

Gaziantep Valisi

 

İslahiye Kaymakamı

Duyuru ve Haberler

KARNE HEYECANI

   KARNE HEYECANI

İslahiye  Kaymakamı Ramazan YILDIRIM , İslahiye Merkez Okulları nı  ziyaret ederek öğrencilere karne dağıttı.

     2015-2016 Eğitim ve öğretim yılı nın ilk yarısı yapılan karne töreniyle sona erdi. İslahiye Kaymakamı Sayın Ramazan YILDIRIM Merkezde bulunan CUMHURİYET Orta okulu, ATATÜRK İlk öğretim, DERVİŞ PAŞA Orta okulu, Kız Anadolu İ.H.L Okulu, ANADOLU OPET Lisesi ve sonrasında iİlçede bulunan Suriyeli barınma merkezinde bulunan Okullarda  düzenlenen karne dağıtım törenlerine katıldı.

     Öğrencilerin karneleriyle tek tek ilgilenen Sayın YILDIRIM, öğrencilerin ders çalışıp, Zamanlılarını iyi bir şekilde değerlendirmesini istedi. Sayın YILDIRIM , "Çok yorucu bir dönem geçirdiniz. Yarıyıl tatilinde  bol bol kendinize zaman ayırıp, dinlenin, asla ders çalışmayı da ihmal etmeyin, günde birkaç saat mutlaka ders çalışın.Yarı yılınız nasıl geçti, önünüzdeki yarı yılı nasıl geçireceksiniz. Planlarınız nelerdir. Önceden planlamış olduğunuz çalışma metotlarını uygulayın. Geleceğinizi şimdiden hazırlayın. Her şeyi yerli yerinde yapın, kaliteli zaman geçirin, kitap okuyun ama beli aralıklarla ders çalışın.

Hepinize iyi tatiller diliyorum" dedi.

      Çeşitli hediyelerle birlikte karnelerini alan öğrenciler, ilçe kaymakamı Ramazan YILDIRIM’ a teşekkür ederek öğretmenleri için de iyi bir tatil geçirmelerini diledi.

Önceki SayfaAnasayfa

.