Görev Yapan Diğer Kaymakamlar

 

S.No Adı ve Soyadı Göreve Başlama ve Ayrılma Tarihleri
1 Muhittin TANCI 25.08.1960   -   31.01.1962
2 Emin SIRALI 31.01.L961   -   10.09.1962
3 M. Yaşar AYBAR 20.09.1962   -   04.11.1963
4 Yusuf  DOĞAN 26.11.1963   -   30.08.1964
5 Fikret YILMAZER 27.11.1964   -   22.09.1966
6 M. Efnan ÖZBULGUR 04.11.1966   -   04.11.1967
7 Nihat GÜRKAN 16.12.1967   -   25.11.1968
8 Nizamettin GÜVEN 30.11.1968   -   06.10.1970
9 Erdoğan  DURMAZ 28.10.2970   -   28.11.1970
10 M. Ayhan BİLGE 27.07.1971   -   28.08.1972
11 M. Hayri KURT 24.10.1972   -   26.01.1973
12 Çetin YÜCEL 26.01.1973   -   31.12.1973
13 Ender DEDEAĞAÇ 01.01.1974   -   02.04.1974
14 Adil ÖZULUCAN 21.07.1974   -   29.01.1977
15 Abdullah ACAR 18.05.1977   -   06.10.1977
16 Hasan PAKİR 10.10.1977   -   27.07.1978
17 Mustafa ORUÇOĞLU 21.11.1978   -   06.08.1981
18 Osman BADRASLI 08.08.1981   -   02.10.1985
19 Vehbi AVUÇ 18.10.1985   -   18.09.1989
20 M. Ali ULUTAŞ 30.09.1989   -   26.08.1994
21 Mehmet KURDOĞLU 02.09.1994   -   04.09.1997
22 M. Turan ÇUHADAR 09.09.1997   -   28.08.2000
23 İlhan URAN 08.10.2000   -   05.10.2003
24 Bekir YILMAZ 17.10.2003   -   17.10.2008
25 Resul KIR 12.08.2009   -   16.09.2011
26 Osman BEYAZYILDIZ 20.09.2011   -   17.08.2013
27 Ünal ÇAKICI 19.08.2013    -  10.08.2015

10.08.2015 TARİHİ İTİBARIYLA  İSLAHİYE KAYMAKAMIMIZ SAYIN RAMAZAN YILDIRIM OLMUŞ OLUP İLÇE KAYMAKAMIMIZ OLARAK DEVAM ETMEKTEDİR.